Tepelná izolácia plochej strechy


Možnosť výberu jazyka

Izolácia so zárukou až 30 rokov...

Tepelná izolácia plochej strechy

Nie tak dávno, u veľa ľudí pojem plochej strechy mal negatívne predsudky. Zatekajúce stropy, zle izolované byty mali na mysli a ani nie bezdôvodne.
Strecha totiž nielen pokrýva budovu, ale tiež ju chráni pred poveternostnými vplyvmi, hlavne dažďom a vetrom. Strecha je kľúčovou súčasťou izolačného systému, ktorá výrazne ovplyvní životnosť budovy.
"Teplo stúpa na hor!" Často môžete počuť túto vetu! No, vlastne nie teplo, ale horúci vzduch stúpa hore, pretože je redší, je "ľahší" ako studený vzduch. Ak uznáme tento zákon fyziky, tak ľahko pochopíme, že izolácia strechy zohráva veľmi dôležitú úlohu pri znižovaní nákladov na energiu!
Izoláciu obytných bytov môžeme nasledovne ilustrovať:

Tepelná izolácia plochej strechy

Vytvoriť dizajn plochej strechy v modernej architektúre, najmä v prípade verejných budov, je nevyhnutný. Nevýhodou je, že sa vytvoria veľké pasívne plochy, obraz ktorých zle pôsobí na panorámu mesta, navyše ani ich izolácia nie je lacná.

Máte problémy s izoláciou plochej strechy? Vysoké sú náklady na vykurovanie?

Existuje viacero riešení, z viacerými platobnými možnosťami:


1.Tenšia tepelná dvojvrstvová izolácia proti dažďovej vode: Ako je dobre známe, horúci vzduch stúpa nahor, preto podľa odborníkov súčasne s tepelnou izoláciou sa odporúča vykonať izoláciu proti dažďovej vode, pretože naše režijné náklady sa podstatne znížia a dodatočné náklady sa rýchlo vrátia. (Podľa názoru odborníkov, až 40% tepelných strát domácností ide cez strechy našich bytov!)

Tepelná izolácia plochej strechy

2.Hrubšia tepelná izolácia v kombinácii s izoláciou proti dažďovej vode: podľa hore uvedených dôvodov dodáva účinnejšiu ochranu, pripevnenie hrubších izolačných rámov pod izoláciu proti dažďovej vode!

Tepelná izolácia plochej strechy

Ak si vyberiete našu firmu, ponúkame platobné podmienky s dohodou. Každý má možnosť objednať umiestnenie solárnych kolektorov, ktoré umožnia náhradu obnoviteľných zdrojov energie a poskytnú záruku budúcnosti obytného priestoru.


Tepelná izolácia plochej strechy

Vo veci tepelnej izolácie plochej strechy s dôverou sa obracajte na našich odborníkov, ktorí Vám osobne poradia.


Izolácia proti vode plochej strechy!