Plochá strecha, eternitová strecha, tepelná izolácia, izolácia proti vode


Možnosť výberu jazyka

Vítame Vás na stránke EU-Dimenzió s.r.o.

Plochá strecha, eternitová strecha, tepelná izolácia, izolácia proti vode

O našej firme

Dovozcovia nami využívaných materiálov sú tiež spoločnosti s dlhou minulosťou a uznávanými referenciami. Každý nami využitý výrobok zodpovedá norme EN ISO 9001!
V súčasnosti sa čoraz väčší dôraz kladie na fosílne zdroje energie vzhľadom na drastické zníženie ich množstva, čo je dôvod, prečo po ponuke služieb našej spoločnosti (izolácia proti vode plochej strechy, tepelná izolácia plochej strechy, izolácia proti vode eternitovej strechy, tepelná izolácia eternitovej strechy) potenciálni zákazníci objavujú s rôznymi, neustále sa meniacimi požiadavkami.
Dnes už nestačí len izolácia plochej strechy pred dažďom, ale dôležité je zlepšiť jej energetickú efektívnosť, preto sa čoraz väčší dôraz kladie na jej tepelnú izoláciu. Rovnakú zmenu možno pozorovať v prípade rodinných domov s eternitovou strechou, pretože už nie len ich izolácia proti vode je dôležitá pre zákazníkov ale požadujú aj tepelnú izoláciu eternitovej strechy. V čase stavania eternitových striech ešte neexistovali izolačné techniky podobné súčasným, a tak tie budovy v mnohých prípadoch nemajú žiadnu izoláciu zhora, alebo sú len veľmi minimálne izolované. Avšak, toto je jeden z najväčších problémov keď si zoberieme do úvahy súčasné ceny energií, pretože je známe, že teplý vzduch stúpa nahor, a je tiež jednoznačné, že v prípade takých domov väčšina energií sa stratí kvôli nedostačujúcim tepelným izoláciám strechy. Preto naším hlavným cieľom je znížiť energetickú spotrebu domácností, a tým chrániť fosílne zdroje energie, lebo len tak môžeme garantovať pre naše vnúčatá prostredie vhodné na žitie!
Preto sa snažíme podať pomoc každému záujemcovi v prípade tepelnej izolácie eternitovej a plochej strechy.

Možnosť platenia na splátky:

Ponúkame Vám možnosť platenia formou splátkového kalendára, a to pri 50% akontácii úplne bez úrokov. V tejto záležitosti, resp. ohľadne osobného jednania nás vyhľadajte prostredníctvom našich kontaktov!

Hlavné oblasti našej činnosti:

  • Izolácia plochých striech voči zrážkovej vode.
plochá strecha
  • Tepelná a zvuková izolácia plochých striech.
  • Umývanie, maľovanie a oprava eternitových striech
eternitová strecha
  • Pokrytie eternitových striech izolačnou látkou na báze bitumenov a izolácia týchto striech.
eternitová strecha
  • Obnova a izolácia striech s vlnitým plechom u priemyselných budov.
  • Oprava vonkajšej fasády formou priemyselných výškových prác, vonkajšia izolácia

tepelná izolácia

    Väčšinu našich vykonaných prác tvorili izolačné práce uskutočnené na súkromných a rodinných domoch, ale početné boli aj izolácie bytových domov s väčšou rozlohou, izolácie priemyselných objektov a pod.Pracovali sme už takmer na celom území Maďarska, najmä v častiach: Budapešť, Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Csongrád, Jász-Nagykun Szolnok, Bács-Kiskun a Békéšská župa, resp. čoraz viac objednávok dostávame aj spoza hraníc našej krajiny, najmä zo Slovenska.


    Izolácia proti vode plochej strechy!